04 жовтня 2023 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді завершився обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

На конкурс приймались кольорові та чорно-білі знімки учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти в 11-ти номінаціях, у двох вікових категоріях. Всього на захід було надіслано понад 360 фоторобіт.

      З метою розвитку креативного мислення, формування почуття любові до рідної мови, створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу учнівської молоді, забезпечення можливості висловити власну думку щодо запропонованої теми та донесення її до українського суспільства з 01 по 30 листопада 2023 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс есе «Слово до слова…» до Дня української писемності та мови (далі-конкурс).

Якщо ти любиш дітей, вмієш працювати руками, маєш технічні навички та цікаві ідеї, тоді тобі до нас!

Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді запрошує до співпраці молодих та енергійних людей на посаду керівника гуртка науково-технічного напряму:

  • картингу
  • автомоделювання
  • авіамоделювання
  • судномоделювання
  • початкового технічного моделювання
  • історико-технічного стендового моделювання
  • конструювання повітряних зміїв

Наша адреса:

м. Хмельницький,  вул. Проскурівська, 83.

Тел. 70-30-95 

        Незабаром і настане чудова пора – час літніх канікул та розваг для дітей. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. І всюди на відпочиваючих, за їхню необережність, чатує небезпека. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку, безпеку вихованців та безпеку своїх дітей, причому заздалегідь. Саме у літній період ми всі прагнемо якнайкраще відпочити, вдосталь накупатися, засмагнути, набратися сил для майбутнього року, праці та навчання. Але саме влітку на дітей та дорослих чатує ризик небезпеки потрапити у якусь неприємну ситуацію, пов’язану із порушенням чи недотриманням правил безпечної поведінки. Тому не зайвим буде нагадати правила, які можуть врятувати від небезпек і зберегти життя.