25 березня 2024 року під головуванням директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Михайла Маринюка відбулось засідання науково-методичної ради.

На порядку денному розглядалося актуальне питання: «Національно-патріотичне виховання – основа освітньої діяльності з учнівською молоддю. Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання», яке висвітлила Марія Гаєвська, заступник директора з навчально-методичної роботи.

Марія Володимирівна наголосила, що в умовах сьогодення, перебування України в стані війни через повномасштабний напад російської федерації, коли Україна ціною життя Героїв, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів, громадян відстоює свободу і територіальну цілісність, проблема патріотичного виховання особистості набуває особливої значущості. Патріотизм по сучасному – це коли  працює головний принцип - «Мене все стосується і все залежить від мене!». Важливу роль у цьому відіграє особистий приклад самого педагога, його погляди та практичні дії, що є взірцем для наслідування.

 

Всі заходи обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, які були проведені мають національно-патріотичне спрямування, доцільно підібрані, яскраві, в них поєднуються різноманітні методи і форми виховання, насичені патріотичними емоціями та переживаннями. Коли кожна дитина прокладе свій переможний шлях і буде пишатися, що він українець, а її любов до батьківщини, стиль життя та цінності будуть викликати почуття поваги та гордості, тільки тоді і так ми сформуємо самодостатню країну, із міцною українською ідеєю, країну, яка викликає повагу у всьому світі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04 жовтня 2023 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді завершився обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

На конкурс приймались кольорові та чорно-білі знімки учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти в 11-ти номінаціях, у двох вікових категоріях. Всього на захід було надіслано понад 360 фоторобіт.

      З метою розвитку креативного мислення, формування почуття любові до рідної мови, створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу учнівської молоді, забезпечення можливості висловити власну думку щодо запропонованої теми та донесення її до українського суспільства з 01 по 30 листопада 2023 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс есе «Слово до слова…» до Дня української писемності та мови (далі-конкурс).

Якщо ти любиш дітей, вмієш працювати руками, маєш технічні навички та цікаві ідеї, тоді тобі до нас!

Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді запрошує до співпраці молодих та енергійних людей на посаду керівника гуртка науково-технічного напряму:

  • картингу
  • автомоделювання
  • авіамоделювання
  • судномоделювання
  • початкового технічного моделювання
  • історико-технічного стендового моделювання
  • конструювання повітряних зміїв

Наша адреса:

м. Хмельницький,  вул. Проскурівська, 83.

Тел. 70-30-95