Завершився обласний фестиваль читців-гумористів «Веселинка», в якому взяли участь близько 100 конкурсантів з 46 територіальних громад Хмельницької області у таких вікових категоріях: молодша – від 7 до 13 років та старша – від 13 до 18 років. Кожен учасник презентував один гумористичний твір, тривалістю до 5 хвилин.

zu4-1

    Також до участі у фестивалі активно долучилися вихованці Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Традиційно фестиваль проводиться один раз на два роки з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, вивчення та практичного знайомства з сценічною мовою, пластикою, мімікою, художнім пізнанням світу. Цьогоріч конкурс проведено у дистанційному форматі.

   zu4-2

Обов’язковою умовою для учасників фестивалю  було якісне відео з виконанням одного гумористичного твору. На сайті ХОЦНТТУМ були представлені відео виступів учасників, у яких прозвучали твори Павла Глазового, Остапа Вишні, Леоніда Глібова, Степана Олійника, Галини Удовиченко, Володимира Дригунського, Ірини Лукаш, Олександра Корнілова,  Василя Моруги та інших.

   zu4-3

 Оцінювало виступи колективів журі: Галкіна Людмила Артемівна - вчитель вищої категорії, вчитель-методист, вчитель української мови та літератури Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, Філінюк Валентина Анатоліївна - кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної  академії, Філіпчук Любов Іванівна - завідувач відділу організаційно-масової роботи Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

zu4-4

    Члени журі відмітили, що переважно юні читці володіють основами художнього слова. Їм вдалося реалізувати художній задум. Переможці та призери вразили творчою індивідуальністю та сценічною культурою.

    Фестиваль засвідчив, що українці вміють сміятися, створювати собі настрій, мають незламний дух.

    Дякуємо конкурсантам за активну участь. До нових зустрічей, до нових перемог!