22 та 23 квітня на базі Житомирського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся Всеукраїнський конкурс писанкарства «Великодні писанки». У заході взяли участь 79 учасників з 12 областей України.

Учасники конкурсу двох вікових категорій: молодша (6-13 років) та старша (14-18 років) змагалися у номінаціях - тематична композиція писанок на тему «Дерево життя» та контрольний розпис.

zupu1

Хмельницьку область представляла команда у складі Ганц Аліни, вихованки Зразкового художнього гуртка "Писанкарство" Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Тетяна Шлапак) та Гребенюк Влади, вихованки Народного художнього колективу гуртка "Писанка" Дунаєвецького будинку творчості школяра (керівник Валентина Войткова).

Юні писанкарі надсилали на розгляд журі тематичні композиції та в  перший день конкурсу виконували онлайн контрольне завдання на платформі «Zoom». Відстань не стала на заваді позитивним емоціям і творчій атмосфері. Писанки зроблені дитячими руками зачаровували.

За оцінками журі Аліна нагороджена дипломом ІІ ступеня за великодню композицію "Родинний святий оберіг" та  дипломом ІІ ступеня  за контрольний розпис писанки у молодшій віковій категорії. Влада отримала диплом ІІ ступеня за контрольний розпис писанки у старшій віковій категорії.

Вітаємо дівчат з перемогою!

zupu2

zupu3

zupu4

zupu5