З 13 по 18 лютого 2021 року у м. Хмельницькому було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Уперше за всю свою історію конкурс-захист відбувся онлайн.

    Традиційно дане інтелектуальне змагання відбувалося під егідою Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, організатором і координатором заходу є Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

    У ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за «золото», «срібло» і «бронзу» змагалося 430 юних науковців з

усіх куточків нашої області.

bezymyannyj-5

    Даний захід тривав лише 6 днів, однак ці дні були насичені непростими випробуваннями та надзвичайно цікавими подіями.

    Нові правила, нові умови, нові стандарти міжнародного зразка, новий досвід – це те, що пропонував цього року своїм учасникам обласний етап конкурсу. Постерний захист конкурсанти сприйняли на «ура», а конференція, на якій учасники один перед одним презентували результати своїх робіт, активувала цікавість та допитливість до проєктів колег. Адже саме конференція дала змогу запитувати в інших конкурсантів про деталі їхніх наукових результатів.

    Учасники заходу представляли свої наукові дослідження у 61 секції 12 наукових відділень.

6

    Серед цьогорічних переможців 225 найкращих дослідників, експериментаторів та винахідників нашої області, які власними переконаннями, знаннями та старанністю здобули 38 перших, 82 других та 105 третіх місць.

    Найщиріші вітання переможцям, найкращим МАНівцям – юним науковцям нашого краю 2021 року!

    Принагідно також вітаємо наукових керівників, директорів та педагогів закладів освіти області за якісну підготовку переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт і висловлюємо щиру вдячність колективу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (ректор Шоробура І.М.) за створення комфортних умов для роботи журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

     А переможцям, які посіли І місця – нових і гарних звершень на ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Нехай формула успіху ніколи не залишає наших юних дослідників на благо нашої славної Хмельниччини.

10

lutsenko1

man9