Змагання для математиків? Конкурс юних акторів? Поєдинок логіків? Ні, усе це разом та значно більше і є міжнародна освітня програма «Destination Imagination», якій ось уже втретє на теренах нашої країни передує відбірковий етап, Всеукраїнська олімпіада креативності, у якій змагаються команди школярів із усіх куточків України.

vok1

    Міжнародна освітня програма «Destination Imagination» – найбільша у світі програма з креативності, започаткована в США. Програма охоплює 42 країни на 6 континентах, понад 200 000 учасників, 38 000 волонтерів з цілого світу та 1,5 мільйона випускників та спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів, формування у них навичок самостійності й відповідальності, розвитку креативного та критичного мислення.

    Завершальний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади креативності Destination Imagination – церемонія нагородження переможців сезону 2020-2021 років – відбувся 27 березня 2021 року. За словами організаторів, цей сезон сам по собі став для команд і тренерів справжнім викликом: віртуальний формат, нові вимоги та правила, брак часу і можливості зустрітися фізично через пандемію.

vok2

    Хмельницьке територіальне відділення Малої академії наук України у даному креативному змаганні ось уже другий рік поспіль представляла команда «КУБ» (Кам’янецька Унікальна Банда), яка упродовж року працювала над суспільним викликом. Місяці підготовки, розробки костюмів, декорацій, створення музичного відеокліпу – і ось омріяний результат – ІІ загальнокомандне місце.

    Щиро вітаємо учасників команди Клюс Анну Вячеславівну, Бетлінську Надію Юріївну, Шах Софію Олександрівну, Жукову Катерину Вікторівну, Гоцуляк Ірину Анатоліївну, Кошель Юлію Василівну, здобувачів освіти Кам’янець-Подільського ліцею. А до перемоги їх привів не просто педагог, а неймовірна людина, яка день і ніч присвячує себе роботі – Смольницький Юрій Михайлович, вчитель фізики Кам’янець-Подільського ліцею, керівник гуртка «Наукові дослідження у фізиці» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

    Дякуємо команді та тренеру за чудову роботу і бажаємо ще більше креативних ідей та творчих здобутків.