28 січня 2021 року, під головуванням т.в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорія Гончарука відбулася онлайн-нарада керівників закладів позашкільної освіти Хмельниччини на тему: «Підсумки роботи закладів позашкільної освіти області з науково-технічного напряму у 2020 році. Завдання на 2021 рік».

       До участі у нараді також долучилася

головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ольга Поліщук.

pn1

       Зокрема, у виступі Григорій Гончарук зробив грунтовний аналіз рівня досягнень серед районів, міст, об'єднаних територіальних громад в обласних масових заходах, провів порівняльний аналіз виступів команд за 2019- 2020 роки, а також проаналізував рівень досягнень вихованців області у всеукраїнських масових заходах. Значна увага була приділена  аналізу мережі гурткової роботи з науково-технічного напряму в області. Радує те, що Хмельницька область в порівнянні з іншими областями України виборола першість за результатами якісних показників.

       По завершенню заходу були підведені підсумки та прийняті рекомендації.

       Усі присутні висловили свої бачення, пропозиції, думки, обговорили наболіле, що стосується розвитку позашкільної освіти області та окреслили пріоритетні завдання на 2021 рік.

pn2

pn3