Якщо не буде вогника у вас,
вам ніколи не запалити його в інших.

В. Сухомлинський

    15 лютого 2021 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді в рамках декади педагогічної майстерності відбувся ярмарок педагогічних ідей – свої творчі звіти презентували  колеги, які атестуються у цьому році.

m1

    Давня мудрість говорить: «Хто стоїть на місці, той відстає…» А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися, досягнувши вершини. У педагогічній праці такою вершиною є атестація. Саме атестація стимулює педагога до творчого пошуку, поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих.

m2

     У цьому році в нашому закладі атестується 17 педагогічних працівників, з них: 2 – завідувача відділу, 8 – методистів, 1 – практичний психолог, 6 – керівників гуртків.

     Перед педагогічним колективом свої творчі звіти в онлайн режимі презентували:
Шаховал Олександр Володимирович, керівник гуртка «Біологія»


    Працівники філії ХОЦНТТУМ:
Луданний Павло Олександрович, методист філії ХОЦНТТУМ,
Волощук Борис Ілліч, керівник гуртка «Радіоелектронного конструювання», «Юних конструкторів приладів радіоелектроніки»;
Рудик Галина Петрівна, керівник гуртка «Цифрова фотографія»;
Сомик Василь Олександрович, керівник гуртків «Авіамоделювання» та «Конструювання повітряних зміїв».

m3

      Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється, тому підготовка до творчого звіту спонукала працівників до підвищення методичного та фахового рівня, була стимулом для професійного росту та самовдосконалення. Досягнення висот педагогічної майстерності потребує максимальних особистих зусиль, енергії, природних нахилів і здібностей, величезної працездатності і, чи не найголовніше - безмежне бажання стати педагогом – майстром.

        Присутні мали можливість ознайомитися з методичними матеріалами педагогічних працівників, оволодінням ними інноваційними освітніми технологіями, впровадженням нових форм й методів роботи, що забезпечували результативність участі вихованців у конкурсах та змаганнях різних рівнів. Кожен вразив своєю неповторністю та майстерністю. 

m4

    Під час заходу педагогічні працівники ознайомились з досвідом і напрацюваннями своїх колег, взяли щось найцінніше для свого подальшого зростання.

    Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві.

    Отже, побажаємо нашим педагогам творчих злетів, професійних успіхів, креативних ідей та постійного самовдосконалення!